Proszę czekać. Ustawiam ostrość...
szukaj

Reportaż ślubny i sesja narzeczeńska – historia Gosi i Wojtka

Sesja narzeczeńska to wspaniała okazja do bliższego poznania się fotografa z dwojgiem przyszłych Nowożeńców.  Gosia i Wojtek poczuli się na sesji narzeczeńskiej zupełnie swobodnie od pierwszych chwil. W otaczającej ich naturze całkowicie skupili się na sobie… Byli tylko Oni i otaczający ich świat. Sesja narzeczeńska pozwoliła poznać nam się na tyle, iż w dniu Ich Ślubu wszyscy czuliśmy się zupełnie komfortowo. Wśród bliskich mogliśmy skupić się na przygotowaniach w tym wyjątkowym dniu.

Ceremonia ślubna odbyła się w Kościół Rzymskokatolicki pw. św. Bernarda w Sopocie. Świątynia ta położona jest w okolicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowo pośród cudownego lasu. Widok z przeszklonego ołtarza jest zniewalający – moc zieleni, pokaźnych drzew robi wrażenie oraz nadaje niezwykłość uroczystości jaką jest ślub. Gosia i Wojtek sakramentalne „TAK” mogli wypowiedzieć w bliskim, wręcz namacalnym otoczeniu pięknej przyrody.

Przyjęcie weselne również odbyło się pośród lasu, w niedaleko położonej sali weselnej Godding Sopot. Weselnym tańcom i zabawom nie było końca!  Zwieńczeniem i cudownym akcentem ślubnym okazały się zimne ognie, które podkreśliły romantyczność całej uroczystości. Para Młoda włożyła ogrom pracy w przygotowania do ślubu oraz wesela w spójnym klimacie – las, natura, zieleń.

Ślubna sesja plenerowa była przyjemnością od samego początku! Podobnie jak na sesji narzeczeńskiej, Gosia i Wojtek  skupili się wyłącznie na sobie. Dzięki atmosferze jaką stworzyli zdjęcia wyszły delikatnie i naturalnie. Uwielbiam takie klimatyczne i romantyczne Pary!

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url