Proszę czekać. Ustawiam ostrość...
szukaj

Ślub boho Natalii i Kamila w rustykalnej scenerii

Dzień ślubu Natalii i Kamila, był bardzo różnorodny.

Tego dnia gościłem w domu Panny Młodej w niewielkiej miejscowości nieopodal Braniewa. W miejscowości tej, odbyła się także ceremonia ślubna w kościele pw. św. Katarzyny. Na uroczystość weselną Para Młoda zaprosiła Gości do gospodarstwa agroturystycznego „Vitalis”.  Różnorodność ta, nie tylko polegała tylko na odwiedzaniu różnych miejsc, ale przede wszystkim w pogodzie jaką mieliśmy w tym wyjątkowym dniu. Już na samym początku przygotowań można było się spodziewać, że aura da nam się we znaki. Ciężkie chmury przysłaniały niebo, a co pewien czas pojawiała się ogromna ściana deszczu. Były też chwile kiedy słońce się przebijało. Ukazywały się nam wówczas piękne zielone tereny rustykalnych krajobrazów, malując kolorową tęczę nad głowami Natalii i Kamila.

Ich dzień ślubu, można porównać do historii jaką dopiero zaczęli. Nie jest bowiem tajemnicą, że w ich wspólnym życiu pojawią się także ciemne chmury. Jednak to tylko dzięki nim zobaczą prawdziwe piękno i szczęście. Bo kiedy deszcz przestanie padać, pojawi się słońce, tęcza a kwiaty rozkwitną to wtedy zrozumieją, że miłość nie tylko samym słońcem żyje. Życzę im jednak, żeby tego słońca mieli jak najświęciej i potrafili się cieszyć sobą tak jak w dniu ich ślubu od samego rana do końca weselnych zabaw…

Jeśli Wasza historia także zasługuje na to, żeby ją uwiecznić na zdjęciach ślubnych, nie czekaj skontaktujcie się ze mną!

Chwile, które warto pamiętać!

 

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url