Proszę czekać. Ustawiam ostrość...
szukaj

Wesele w Cedrowym Dworku – historia Justyny i Marka

Cedry Wielkie to niewielka miejscowość położona niespełna 10000 km od San Diego, gdzie na co dzień mieszkają Justyna i Marek. Mimo tylu kilometrów Para Młoda postanowiła ślubować sobie miłość właśnie tu. Przygotowania do ślubu i wesele odbyło się w Cedrowy Dworek. Miejscu wyjątkowo urokliwym z rustykalnym klimatem i przepyszną kuchnią. Mimo dość kapryśnej pogody nastroje wśród gości weselnych jak Pary Młodej, dopisywały w sposób wyjątkowy. Krople deszczu dodały romantycznego klimatu, gdy w ogrodzie Marek po raz pierwszy ujrzał swoją wybrankę ubraną w przepiękną suknię ślubną.

Sam ślub odbył się w parafia rzymskokatolicka pw. Św. Aniołów Stróżów w Cedrach. Uroczystość ślubna pełna była chwil wzruszenia i radości. Zwieńczeniem zaślubin było wyjście z kościoła – Justyna i Marek zostali obsypani delikatnymi płatkami kwiatów oraz  kroplami jesiennego deszczu.

Wesele było rewelacyjne! Konkursy i zabawy przy świetnej muzyce nie pozwalały schodzić Gościom Weselnym z parkietu. Przez chwilę, gdy deszcz ustał, zrobiliśmy idealne zdjęcia ślubne z zimnymi ogniami na zewnątrz sali weselnej.

 

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url