Proszę czekać. Ustawiam ostrość...
szukaj

Wesele w Kozim Grodzie – historia Sabriny i Elisa

Rok 2019 obfitował w Pary Międzynarodowe, z czego jestem bardzo zadowolony bo to pozwala poznać różne kultury, zwyczaje oraz niesamowite Osoby!

Sabrina i Elis – Ich ślub był naprawdę wyjątkowy!

W połączeniu ich korzenie są: polsko-szwedzko-fińsko-niemiecko-szwajcarskie  – niezła mieszkanka, prawda?  :-)

Ona: Rodzice Polacy, urodzona w Niemczech

On: urodzony w Finlandii, dorastał w Szwecji

Razem: Mieszkają w Szwajcarii

Październik 2019 roku. Ślub Sabriny i Elisa odbył się w Pomlewie pod Gdańskiem, w malowniczym Kozim Grodzie.  Sama uroczystość zaślubin zaplanowana była w plenerze. Nad stawem przygotowano krzesła dla Gości jak i miejsce dla Pary Młodej i Urzędnika, wśród pięknej polskiej złotej jesieni, bliskich i dalekich znajomych z różnych stron świata.  Ceremonia ślubna była niestandardowa – przepełniona licznymi opowieściami o Młodej Parze. We wspominkach nie zabrakło momentów wzruszeń jak i śmiechu.

Sabrina i Elis postanowili wpleść w uroczystość swoje zamiłowanie do sauny. Te ważne zadanie przypadło Druhnom i Drużbom – musieli przygotować „olejek z  esencji miłości”.

W symboliczny sposób połączyli oni ze sobą olejki eteryczne o różnych zapachach. Każdy olejek nawiązywał do ważnych momentów życia Młodej Pary. Dzięki temu niezwykłemu połączeniu  powstał eliksir – wyjątkowy i niepowtarzalny zapach – nie do rozdzielenia, na zawsze połączony, zupełnie jak ich miłość do siebie …

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url