Proszę czekać. Ustawiam ostrość...
szukaj

Zaręczyny Dominiki i Luke

Święta stają się dla Nas czymś bardzo ważnym. Są czasem spędzonym wśród  najbliższych –  z dala od komputera, czy telefonu – w którego wpatrzeni jesteśmy bezgranicznie. To czas kiedy myślami jesteśmy z Tymi, na których nam najbardziej zależy.

Chwilę tą – w sposób bajeczny – wykorzystał Luke, który przyjechał specjalnie z Anglii do Gdańska. Korzystając z urlopu w Trójmieście postanowił oświadczyć się swojej Wybrance – Dominice. Nie ukrywam, że w ten misterny plan postanowił zaangażować również mnie :) Po kolacji w jednej z gdańskich restauracji zrobiliśmy małą sesję zdjęciową na starym mieście w Gdańsku.  Przeszliśmy Długim Targiem, aż pod samą choinkę, pod Neptunem.  Dominika i Luke, poczuli się przed moim obiektywem zupełnie swobodnie, dopiera kiedy trafiliśmy na najromantyczniejszą ulice starego miasta – ulicę Mariacką. Klimat tego miejsca, żar miłości sprawił, że Dominika i Luke zupełnie o mnie i moim aparacie zapomnieli.

Ostatecznie trafiliśmy do najbardziej oświetlonego miejsca o tej porze w Trójmieście. Park Oliwski im. Adama Mickiewicza zabłysł milionem świątecznych światełek. To było to. To miejsce i czas.  Stali pośrodku oliwskiej alejki, wpatrzeni w siebie.  Twarz Dominiki mówiła jedno –  …  She said, Yes!  <3

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url