Współcześnie wielkim powodzeniem cieszy się organizowanie sesji ślubnych kilka dni przed lub po dniu ślubu. Dzięki temu para jest wypoczęta, może skupić się wyłącznie na sesji zdjęciowej i poświęcić na nią o wiele więcej czasu niż, gdyby odbywała się ona w dniu samego ślubu. Wówczas ustala się z fotografem ślubnym Gdańsk dogodny termin. Oczywiście nie ma w tej sytuacji miejsca na przesądy, że zobaczenie panny młodej w sukni przez pana młodego przed ślubem przynosi pecha.

Są jednak osoby, które wolą tradycyjne rozwiązania i decydują się na sesje ślubną w dniu wesela. Wówczas możliwe jest zachowanie niespodzianki odnośnie sukienki i ogólnego wyglądu panny młodej. W takiej sytuacji fotograf ślubny Gdańsk zapewne zaproponuje nam najdogodniejszy moment w trakcie trwania wesela i uda się z nami na plan zdjęć czy w plener. Jednak wówczas zazwyczaj zdjęcia wykonuje się w pośpiechu, mając świadomość, że goście na nas oczekują.

Normalną rzeczą jest natomiast wykonywanie sesji zbiorowych w dniu ślubu. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ wcześniej nie ma możliwości zrobienia tego typu zdjęć. Goście mogą pozować dopiero w dniu ślubu. Zazwyczaj to z inicjatywy fotografa ślubnego Gdańsk dochodzi do zrobienia sobie zdjęć zbiorowych czy indywidualnych z poszczególnymi gośćmi.

Termin wykonania sesji zdjęciowej należy dobrze przemyśleć. W zależności od tego, jakie mamy oczekiwania i wymagania, taki termin będzie dla nas najdogodniejszy. Może się na przykład okazać, że para młoda decyduje się na profesjonalną sesję zdjęciową, a wtedy jej wykonanie w dniu ślubu nie będzie możliwe.

fotografia ślubna gdańskfotograf gdańskzdjęcia ślubne gdańskfotografia rodzinna gdańsk,
fotografia chrzest gdańskfotografia ciążowa gdańskfotografia dziecięca gdańsk