Sesja narzeczeńska w Parku Oliwskim

Sesja narzeczeńska to wspaniała okazja do bliższego poznania się fotografa z dwojgiem przyszłych Nowożeńców. Park Oliwski dzięki swojemu położeniu i bogatej, przepięknej zieleni jest miejscem magicznym, które przyciąga wielu zakochanych. Nie inaczej było też z Gosią i Wojtkiem, którzy zdecydowali się na sesję narzeczeńską rok przed ślubem. Na sesji w Parku Oliwskim poczuli się zupełnie swobodnie od pierwszych chwil. W otaczającej ich naturze całkowicie skupili się na sobie… Byli tylko Oni i otaczający ich świat. Sesja narzeczeńska pozwoliła poznać nam się na tyle, iż w dniu Ich Ślubu wszyscy czuliśmy się zupełnie komfortowo. Wśród bliskich mogliśmy skupić się na przygotowaniach w tym wyjątkowym dniu.

Przygotowani i ślub w kościele św. Bernarda w Sopocie

Przygotowania do ślubu Gosi i Wojtka odbyły się w ich świeżo wyremontowanym mieszkaniu w Gdyni. Ceremonia ślubna miała miejsce w Kościół Rzymskokatolicki pw. św. Bernarda w Sopocie. Świątynia ta położona jest w okolicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowo pośród cudownego lasu. Widok z przeszklonego ołtarza jest zniewalający – moc zieleni, pokaźnych drzew robi wrażenie oraz nadaje niezwykłość uroczystości jaką jest ślub. Gosia i Wojtek sakramentalne “TAK” mogli wypowiedzieć w bliskim, wręcz namacalnym otoczeniu pięknej przyrody. A ja, jako fotograf na ślub miałem duże szczęście, że mogłem przeżyć te te niesamowite chwile razem z Nimi i zrobić piękny reportaż ślubny.

Wesele w restauracji Godding w Sopocie

Przyjęcie weselne również odbyło się pośród lasu, w niedaleko położonej sali weselnej Godding Sopot. Weselnym tańcom i zabawom nie było końca!  Zwieńczeniem i cudownym akcentem ślubnym okazały się zimne ognie. Zimne ognie na weselu podkreśliły romantyczność całej uroczystości. Para Młoda włożyła ogrom pracy w przygotowania do ślubu oraz wesela w spójnym klimacie – las, natura, zieleń.

Sesja ślubna na plaży w Gdańsku

Ślubna sesja plenerowa była przyjemnością od samego początku! Podobnie jak na sesji narzeczeńskiej, Gosia i Wojtek  skupili się wyłącznie na sobie. Dzięki atmosferze jaką stworzyli zdjęcia wyszły delikatnie i naturalnie. Sesja ślubna na plaży w Gdańsku była obłędna. Leśny pas nadbrzeża dał nam piękne schronieni w śród zieleni. Na plaży korzystać mogliśmy z ciepłych promieni zachodzącego słońca.  Uwielbiam takie klimatyczne i romantyczne Pary!

Może też chcielibyście, żebym sfotografował Waszą miłosną historię ? Zapraszam aparat już czeka 😀