Basia i Marcin to Para Młoda, która przyjechała wziąć ślub nad morzem, aż z południa Polski. Sopot był dla nich miejscem, do którego wracali każdego lata. Nie mogło być inaczej to Sopot był miejscem , gdzie powiedzieli sobie TAK!

Przygotowania do ślubu nad morzem

Para Młoda zatrzymała się w niedaleko położonej od morza Villi 33. Tam też Basia i Marcin przygotowywali się do swojego ślubu na pełnym luzie. Pogoda dopisała, co pozwoliło nam wyjść na kilka zdjęć z przygotowań w ogrodzie, gdzie nieopodal stał zaparkowany piękny niebieski Mustang.

Ślub na plaży w Sopocie w restauracji White Marlin

Ceremonia ślubna odbyła się na terenie restauracji White Merlin w Sopocie. Kolorem przewodnim ślubu był kolor niebieski. Kolor ten idealnie współgrał z morskim klimatem. Jasne pomieszczenia restauracji White Marlin i pięknie zaaranżowane miejsce ceremonii na plaży przez firmę dekoracyjną Dekori zrobiły na gościach weselnych ogromne wrażenie. Biel i błękit by po postu wszędzie.

Wesele na plaży w Sopocie

Po udanej ceremonii i życzeniach, goście weselni mogli wreszcie zasiąść do pysznego obiadu i weselić się razem z Basią i Marcinem. Znaleźliśmy też chwilę, żeby wyskoczyć na mały plener na plaży, który zwieńczył ten wyjątkowy dzień.

Jeśli myśleliście już i o ślubie na na plaży to serdecznie zapraszam! Niestraszne są mi piasek i słońce 🙂