Cedry Wielkie to niewielka miejscowość położona niespełna 10000 km od San Diego, gdzie na co dzień mieszkają Justyna i Marek. Mimo tylu kilometrów Para Młoda postanowiła ślubować sobie miłość właśnie tu. Przygotowania do ślubu i wesele odbyło się w Cedrowym Dworku. Miejscu wyjątkowo urokliwym z rustykalnym klimatem i przepyszną kuchnią. Mimo dość kapryśnej pogody nastroje wśród gości weselnych jak Pary Młodej, dopisywały w sposób wyjątkowy. Krople deszczu dodały romantycznego klimatu, gdy w ogrodzie Marek po raz pierwszy ujrzał swoją wybrankę w ogrodzie na terenie Cedrowego Dworku, ubraną w przepiękną suknię ślubną.

Ślub kościelny w Cedrach Wielkich

Ślub odbył się w kościele  rzymskokatolickim pw. Św. Aniołów Stróżów w Cedrach. Kościół ten jest przepiękną średniowieczną świątynia XIV wieku, która nadała piękny charakter ceremonii.  Uroczystość ślubna pełna była chwil wzruszenia i radości. Zwieńczeniem zaślubin było wyjście z kościoła – Justyna i Marek zostali obsypani delikatnymi płatkami kwiatów oraz  kroplami jesiennego deszczu.

Wesele w Cedrowym Dworku

Cedrowy Dworek jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, tak też było i tym razem. Wspaniała obsługa, przepyszne jedzenie i wyjątkowy klimat. To wszystko złożyło się na udaną imprezę. Co tu dużo pisać, wesele w Cedrowym Dworku było rewelacyjne! Parę Młodą i weselnych gości zabawiał niesamowity Dj Tomasz Kotyński. Konkursy i zabawy przy świetnej muzyce nie pozwalały schodzić Gościom Weselnym z parkietu. Przez chwilę, gdy deszcz ustał, zrobiliśmy idealne zdjęcia ślubne z zimnymi ogniami na zewnątrz sali weselnej.

Czy Wy też chcielibyście otrzymać takie zdjęci? Zapraszam, aparat już czeka!