Wiele osób myśląc o fotografii ślubne Gdańsk postrzega ją jako pamiątkę tylko dla pary młodej. Ewentualnie zdjęcia otrzymuje najbliższa rodzina. Dalsi krewni i znajomi mogą otrzymać fotografie po uprzednim zgłoszeniu takiego życzenia. To bardzo smutne podejście. Goście bowiem także mają prawo do wspomnień i posiadania pamiątki z naszego wesela.

W Stanach Zjednoczonych naturalnym jest, że para młoda po ślubie rozsyła podziękowania dla gości za prezenty oraz uczestnictwo w ceremonii i weselu. W Polsce nie jest to tak rozpowszechnione, ale coraz częściej młode pary postanawiają jakoś uhonorować swoich gości. Zwyczajne kartki z grzecznymi podziękowaniami są jednak mało efektowne i nudne. Warto pomyśleć o czymś bardziej wyszukanym.

Doskonałym pomysłem jest na przykład przesłanie fotografii ślubnej Gdańsk. Trzeba o tym pomyśleć nieco wcześniej i zrobić sobie indywidualne zdjęcia z każdym gościem. Dzięki temu jako podziękowanie będziemy mogli wysłać zdjęcie z naszym tekstem. Fotografia ślubna Gdańsk będzie wspaniałym upominkiem.

Do fotografii można także dołączyć dedykacje, umieszczoną na zdjęciu komputerowo, czy też napisaną ręcznie na odwrocie. Dzięki temu nabierze ona jeszcze bardziej osobistego charakteru i będzie wyrazem naszej wdzięczności. Warto docenić swoich gości, którzy przecież byli świadkami i uczestnikami jednego z najważniejszych dni w naszym życiu.

fotografia ślubna gdańskfotograf gdańskzdjęcia ślubne gdańskfotografia rodzinna gdańsk,
fotografia chrzest gdańskfotografia ciążowa gdańskfotografia dziecięca gdańsk